1. www.arivagroup.com.tr Kullanım Şartları ve Koşullarını Kabullenme

www.arivagroup.com.tr’a girişiniz ve kullanımınız yalnızca bu Şartlar ve Koşullara tabidir. Yasal olmayan veya bu Şartlar ve Koşullar tarafından yasaklanan herhangi bir amaç için bu web sitesini kullanmayacaksınız. Bu web sitesini kullanarak bu beyannamede belirtilen şartları, koşulları ve feragatleri tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu Şartları ve Koşulları kabul etmiyorsanız, derhal bu web sitesini kullanmayı bırakmalısınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

Web sitemizde bulunan tüm telif hakları, ticari markalar, tasarım hakları, kaynak kodları, metin, patent ve fikri mülkiyet hakları (kayıtlı ve kayıtsız) ve bu sitede bulunan tüm içerikler (tüm uygulamalar da dahil olmak üzere) arivagroup.com.tr veya onun lisans sahiplerinin (diğer kullanıcıları içeren) yegane mülkiyetinde kalacaktır.Bu Web sitesine girerek, bu sitenin içeriğine sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için erişim yapacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın hiçbir içerik indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ancak, kişisel, ticari olmayan ev kullanımı için bu sitedeki sayfaları indirme, kopyalama ve/veya yazdırma işlemi hariç tutulmaktadır.

Aşağıdakileri yapmak yasaktır:

2-1. Önceden yazılı izni almaksızın web sitemizdeki materyalleri tekrar yayınlamak.
2-2. Web sitemiz üzerinden materyal satmak veya kiralamak.
2-3. Web sitemizin herhangi içeriğini kamunun kullanımına sokmak.
2-4. Kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında herhangi bir şekilde web sitemizin içeriğindeki bir materyali yeniden çoğaltmak, kopyalamak veya başka bir şekilde istismar etmek.
2-5. Ayrıca, kendi kişisel, ticari olmayan kullanımınız dışında web sitemizin içeriğini kullanarak uyarlama yapmamayı, değiştirmemeyi veya türev bir çalışma oluşturmamayı kabul etmiş sayılırsınız.
2-6. Sitemiz üzerindeki herhangi bir içeriği başka bir web sitesi üzerinden yeniden yayınlamak.

3. Kullanım Değişikliği

www.arivagroup.com.tr aşağıdakileri yapma hakkını saklı tutar:
3-1. Haber vermeksizin bu Web sitesini veya bunu bir kısmını değiştirmek veya ortadan kaldırmak ve böyle bir değişiklik veya ortadan kaldırmadan dolayı www.arivagroup.com.tr’unsize karşı sorumlu olmayacağını onaylarsınız.
3-2. Herhangi bir zamanda bu Şartlar ve Koşulları değiştirmek ve herhangi bir değişiklikten sonra bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz bu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

4. Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

www. arivagroup.com.tr sitesi başkaları tarafından kontrol ve muhafaza edilen üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Diğer web sitelerine herhangi bir bağlantı, bu web sitelerinin onaylandığı anlamına gelmemektedir ve bu sitelerin içeriği veya erişilebilirliğinden bizim sorumlu olmadığımızı bilir ve kabul edersiniz.

5. Sorumluluğumuzun Sınırları

www.arivagroup.com.tr, bu site üzerindeki fonksiyonların kesintisiz veya hatasız olmayacağını, bu hataların düzeltileceğini veya bu siteye erişimi sağlayan sunucunun virüs ve/veya hata içermediğini garanti etmemektedir. Belirli gereksinimlerinizi karşılamak için yeterli prosedür ve virüs kontrollerini (virüsten koruma ve diğer güvenlik kontrolleri de dahilolmak üzere) uygulamanın sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz.

6. Sınırlı Erişim

Gelecekte web sitemizin bir kısmına (veya tümüne) erişimi sınırlayabiliriz ve bunun için tümhaklara sahibiz. Eğer herhangi bir noktada web sitemizin sınırlı alanlarına erişim için size birkullanıcı adı ve parola verirsek, hem kullanıcı adının hem de bu parolanın gizli tutulmasını sağlamalısınız.
Hiçbir açıklama yapmadan, kendi takdirimize bağlı olarak sizin kullanıcı hesabınızı devre dışı bırakma hakkımız saklıdır.

7. Sitemize Kullanıcı Katkısı

www.arivagroup.com.tr aracılığıyla herhangi bir katkıyı paylaşarak, ücretsiz olarak bu materyali bizim istediğimiz şekilde arivagroup.com.tr’un kullanmasına izin verdiğinizi kabul edersiniz (operasyonel ve editoryal nedenlerden dolayı bu katkıyı değiştirmek veya uyarlamak da dahil olmak üzere).
Yapmış olduğunuz katkınızın telifi size ait olacaktır ve bu izin hariç tutulamaz ve başkalarının da bu materyali kullanmasına izin vererek siz de bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. arivagroup.com.tr’un sizin katkınızı kullanabilmesi için yaptığınız katkının sizin kendi orijinal çalışmanız olduğunu, karalayıcı olmadığını ve herhangi bir TÜRK kanununu ihlal etmediğini ve yaptığınız katkıyı kullanması için arivagroup.com.tr’un izin verme hakkınasahip olduğunuzu onaylarsınız.

8. Sınırlı Garantiler

Web sitemizdeki tüm içeriğin doğru olmasını sağlamak için çaba göstermekteyiz. Yürürlükteki kanunların izin verdiği ölçüde, herhangi bir amaç için ticari elverişlilik veya uygunluğun ima edilmiş garantileriyle sınırlı olmaksızın Site ve Site’de bulunan herhangi birMateryalle ilgili olarak açık veya ima edilmiş tüm beyanları ve garantileri reddediyoruz; bu kayıpların olasılığı konusunda uyarılmış olsak bile, dolaylı, özel, tesadüfi veya dolaylı kayıp veya Site ile ilgili olarak, Site’nin kullanımından veya diğer ekipman veya mülkiyete ilişkin olarak ya da kar, iş, gelir, iyi niyet veya beklenen tasarruf kaybından ortaya çıkabilecek zararlardan dolayı hiçbir durumda biz sorumlu olmayacağız.

9. Sözleşmenin Bütünlüğü

Gizlilik politikasıyla birlikte bu kullanım şartları, web sitemizi kullanımınız ile ilgili olarak sizinle bizim aramızdaki anlaşma bütünlüğünü sağlamaktadır.

10.Bölünebilirlik

Eğer herhangi bir yetkili mahkeme tarafından bu Şartlar ve Koşulların geçersiz, yasa dışı veya herhangi bir sebeple uygulanamaz olduğu belirlenirse, o zaman bu Şartlar ve Koşullar bölünür ve geriye kalan Şartlar ve Koşullar geçerliliğini korur ve tam yetki ve etkiyle bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam eder.

11.Geçerli Kanun

Bu Şartlar ve Koşullar Türkiye Cumhuriyeti yasaları tarafından yönetilir ve bunlara uygun olarak yorumlanır ve işbu belgeyle Bodrum mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine razı olacaksınız.

12. arivagroup.com.tr için uygulanabilir Tesciller ve Yetkilendirmeler

arivagroup.com.tr (Ariva Medya Yayıncılık A.Ş.) Vergi Dairesi : Beyoğlu, Vergi No :
0790355089
Site kullanım kuralları hakkında arivagroup.com.tr ile aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Tam ünvanımız Ariva Medya Yayıncılık A.S.
Müeyyed Zade Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. 26/8 , Beyoğlu – İstabul – Türkiye
E-Posta : destek[at]arivagroup.com.tr