Guletyat.com; Ariva Yatçılık A.Ş. bünyesinde kişiye özel yat kiralama ve mavi tur hizmetleri veren, Türkiye’nin sektörde lider online mavi yolculuk satış platformudur.

On farklı dilde yayınlanan guletyat.com Dünyan’nın her yerinden binlere tatilciye Ege Sahil Şeridi ve Yunan Adalarında mavi yolculuk deneyimi yaşatmakta, yüksek döviz getirisi ve geniş istihdam ağıyla bölge ekonomisine hatırı sayılır bir katkı sağlamaktadır.

Başta Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere, global iş dünyasının önde gelen isimleri, meslek odakları ve sosyetesi Guletyat.com vasıtası ile geleneksel Türk ahşap guletleriyle tanışma, ülkemizin muhteşem güzellikteki sahil şeridi ve koylarını keşfetme fırsatı yakalamaktadır. Gerek satış aşamasında verdiğimiz profesyonel destek, gerek yat personellerimizin kusursuz servis ve hizmet anlayışı bir çok misafirimizin ülkemizi tekrar ziyaret etmesini yahut bizlere referans olmasını sağlamaktadır.

2009 yılında kurulan guletyat.com, her yıl pazar payında ortalama %20 büyüme kaydederek sektörün lider firması olmayı başarmış, halen bir çok Dünyaca ünlü misafiri portföyüne ekleyerek istikrarlı büyüyüşüne devam etmekte olan bir Ariva Group iştirakidir.

www.guletyat.com